Orinovci 5. na Kadetskom prvenstvu Hrvatske

Orion Bjelovar 14.04.2014.Sa 2 prvaka i broncom, u konkurenciji 65 hrvatskih kluboga, Orion ekipno 5. na Kadetskom prvenstvu Hrvatske. Danas je u Bjelovaru održano Kadetsko prvenstvo Hrvatske na kojem je nastupilo 298 kadeta iz 65 hrvatskih klubova. Orion je nastupio sa 5 kadeta od kojih ih se troje vratilo sa medaljama, dvoje sa titulom državnih prvaka: Sandra Latinović (-37) koja je za zlato pobijedila 4 borbe i Mario Roso (+65) koji je pobijedio 3 borbe. Broncu je osvojio Tin Božić koji je zabilježio 2 pobjede, a u polifinalu je tijesnim rezultatom (8:6) poražen od trostrukog kadetskog prvaka i reprezentativca Hrvatske. Državno prvenstvo je jedan od 3 kriterijska turnira za kadetsku reprezentaciju koja će ove godine nastupiti na prvom kadetskom svjetskom prvenstvu u Azerbajđanu. Veseli činjenica što je Sandra nakon 2 kvalifikacijska turnira sada na 1. mjesto, dok Mario zauzima 2. mjesto u svojoj kategoriji (prvi turnir je propustio). Čeka ih još jedan kvalifikacijski turnir te im želimo puno sreće! U sveukupnom poretku, od 65 klubova, Orion je zauzeo visoko ekipno 5. mjesto! Čestitke kadetima i trenerima!