Mladi streličari SK Sesvete na Prvenstvu Hrvatske osvojili tri zlata

Strelišarstvo 2016 03

Deset mladih članova Streličarskog kluba Sesvete nastupilo je u nedjelju na Prvenstvu Hrvatske za djecu do 14 godina održanom u Sportskoj dvorani graditeljske škole u Čakovcu u organizaciji SK “Katarina Zrinska” i Hrvatskog streličarskog saveza…

Iako mladi, nastavljaju niz sjajnih rezultata svojih starijih kolega. Na ovom natjecanju, najvažnijem u dvoranskoj sezoni natjecanja, polučili su vrhunski učinak.

Naime, u kategoriji dječaci do 12 godina, goli luk, prvo mjesto osvojio je Dominik Gelo, kod djevojčica do 12 godina, goli luk, prvo mjesto je osvojila Martina Pervan, a drugo mjesto je osvojila Marija Polegubić.
U kategoriji dječaci do 14 godina, goli luk, prvo mjesto je osvojio Vilim Pavlović.
U kategoriji djevojčice do 14 godina, olimpijski luk, 3. mjesto pripalo je Marthi Berislavić.
Ekipno srebro, dječaci do 12 godina, goli luk, osvojili su Dominik Gelo, Borna Pervan i Stjepan Budak.