14.Kolo B1 liga-centar
KK Dugo Selo- KK Sesvete 62:76
( 20:21, 11:25, 17:18, 14:12 )
KK Sesvete: Bašljan 9, Poljak 2, Barac 6, Vlašić, Slišković 1, Mišić 6, Mikulić 6, Papak 26, Kos 7, Raguž 4, Semren 4, Perković 5

Sesvečani su u 14.kolu gostovali kod susjeda u Dugom Selu gdje su igrali protiv istoimenog protivnika posljednje momčadi lige KK Dugo Selo ekipe koja i poslije ovog ostala na 0 pobjeda. Do dvanaeste uzastopne pobjede Sesvečane je ponovno predvodio Dario Papak sa 26 poena. Očekivala se rutinska pobjeda Sesveta i samo određivanje posla no ipak početak susreta nije izgledao tako. Prva četvrtina je prošla u egalu gdje je KK Dugo Selo imalo i vodstvo od 5 razlike. U drugoj četvrtini trener Sesvečana T.Vouk je tražio maksimalno ozbiljan pristup momčadi što su i igrači shvatili ozbiljno i na poluvrijeme se otišlo sa +15 za KK Sesvete, do kraja utakmice igrači Sesveta su kontrolirali utakmicu i nisu dopustili da susret ode u napetu završnicu. KK Sesvete u 15.kolu gostuje u Podsusedu kod KK Podsuseda. Utakmica je 21.02.2015. ( subota ) u sportskoj dvorani ” Sutinska Vrela “, Podsusedski trg 148 s početkom u 21:00h.