Taekwondo kluba Master u Mostaru

Dana 05.11.2016. Zagrebačka Taekwondo selekcija nastupila je na Mostar open 2016. u kategorijama borbi i formi među kojima je nastupila i naša predstavnica kluba Lana Prđun iz Taekwondo kluba Master. Lana je po prvi puta nastupila sa Zagrebačkom Taekwondo selekcijom i po prvi puta u novoj kategoriji KB-5 (kategorija crnih pojaseva forme) te opravdala ime kluba i selekcije osvojivši treće mjesto i brončanu medalju, a ujedno je i naš trener Davor Prđun sudjelovao na turniru kao trener ZTS-a. Na turniru je nastupilo ukupno 35 klubova iz 5 zemalja od toga je ZTS nastupila sa 13 natjecatelja u formama i osvojila 15 medalja i ekipno 1.mjesto u tehnici na turniru, isto tako u ml.kadetima i kadetkinjama ZTS ukupno 1.mjesto dok je  u ukupnom poretku turnira ZTS zauzeo visoko 3.mjesto. Čestitke svim natjecateljima ZTS-a trenerimau  kao i vodstvu a najviše našoj Lani.