Uredništvo
glavni urednik:
Davor Đurinić, sesvete(a)sesvete-online.info
Iz sigurnosnih razloga i u svrhu ANTISPAM-a umjesto znaka @ postavljen je (a) znak.
Portal Sesveta
glavni urednik:
Davor Đurinić, sesvete(a)sesvete-online.info
Iz sigurnosnih razloga i u svrhu ANTISPAM-a umjesto znaka @ postavljen je (a) znak.
Gotovi radovi na raskrižlju Slavonska avenija – Ljudevita Posavskog.
Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.
Zahvaljujem Plavom Radiju na ustupanju snimke. Plavi Radio možete slušati i putem streama.
Poštovani,
zanima me znate li koje će ulice biti priključene na vodovod u projektu izgradnje vodovoda 2008-2011.god. Naime, početkom veljače ste u jednom članku naveli da bi vijeće gradske četvrti Sesvete trebalo na sjednici 15.2. odlučiti koje će ulice biti uključene u rekonstrukciju.
S poštovanjem,
Miodrag
STANARI KUČIŠEVE ULICE
ŠAŠINOVEC, ZAGREB
GRADSKA ČETVRT SESVETE
ZAHTJEV ZA PLINOFIKACIJU
Poštovani,
Želimo vas ponovno obavijestiti o potrebi plinofikacije Kučiševe ulice u naselju Šašinovec( Sesvete, Zagreb).
Temeljem predanih zahtjeva , u razdoblju od 2002. godine do danas Gradskoj plinari i obavijesti 29. svibnja 2005. ur.br 02/8-14338/05 molimo da se krene u realizaciju traženog.
U obavijesti potpisanoj od šefa Odjela investicija, Brune Ivkovića, stoji da će se izraditi projektna dokumentacija i ishoditi građevinska dozvola i potpom pristupiti plinofikaciji Kučiševe ulice. Obzirom na navedeno očekujemo promptno pristupanje radovima i konačno rješenje predmeta.
U međuvremenu broj stanara i objekata se povećao te time i broj zainteresiranih stranaka za priključak plina na gradsku mrežu. Trenutno je (15) zainteresiranih kućanstava.
Apeliramo na skoro i konačno rješenje plinofikacije jer je to jedini uzrok neasfaltiranosti druge polovine Kučiševe ulice . Također, smatramo da je razdoblje od pet godina i više nego dovoljno za izradu potrebne dokumentacije i konačnu realizaciju plinofikacije!
Hvala na razumijevanju,
Stanari Kučiševe ulice
Štovani,
zanima me dali postoji autobusna linija Sesvete-Lučko (Blato) i ako ne, koja je najkraća kombinacija autobusa ili vlaka za doći iz Sesveta u Lučko?
Unaprijed zahvaljujem,
Srdačan pozdrav,
direktna linija ne postoji koliko ja znam. možete sjesti na autobus do dupca pa tramvajem broj 4 do savskog mosta i tamo presjesti na bus za lučko.
ili pričekati bus do borongaja pa sjesti na tramvaj broj 17 do horvaćanske i na savski most
nisam znao gde traziti,evo pokushatcu ovde.naime.1991,u lipnju sam izvukao dva brata blizanca iz kasarne JNA,u Prishtini.krio ih u podrumu kuce nekoliko dana.a potom na crno prebacio u zupski ured u skoplju.jer su im u kasarni prtili likvidacijomsada oni imaju otprilike po 38 godina.zbog konspiracije,nismo smeli govoriti nichija imena.samo znam da su mi rekli da su iz zagreba,opcina Sesvete.samo zelim znati jesu li zivi???
mehmet brahimi +377 44 55 33 77
memoelectric@hotmail.com
Poštovani, molim da ispravite ime bivše ambulante opće medicine dr radojke novak ,jer je istoimena otišla u mirovine, amb je sada POD TIMOM DR GORDANA BOŽIĆ, hvala dr Božić